Daily Credit

Daily CreditNiekiedy bywa tak, że nie jesteśmy w stanie podołać niektórym wydatkom. Wtedy nasuwa się myśl, by sięgnąć po rozwiązanie, jakim jest pożyczka. By uzyskać dodatkowe środki, nie musimy jednak odwiedzać banku. Wystarczy, że zdecydujemy się na dużo prostsze rozwiązanie. Jest nim pożyczka on-line. Przykładem tego typu oferty jest między innymi Daily Kredyt. Siedziba usługodawcy mieści się w Warszawie. Obsługuje ona osoby z całej Polski, które muszą jednak spełniać pewne określone warunki i wyrazić na nie zgodę, poprzez podpisanie określonej umowy.

Jakie kwoty mamy do dyspozycji w Daily Kredyt?

Ubiegając się o pożyczkę w Daily Kredyt mamy do swojej dyspozycji kwoty w granicach 300 zł – 6000zł. Pożyczkodawca przyznaje jednak sobie prawo, do ograniczenia sum, o jakie ubiegamy się po raz pierwszy.Po raz pierwszy możemy ubiegać się o kwotę od 300 zł do 600zł.  Po raz drugi, możemy zaciągnąć pożyczkę w kwocie 1 000 – 1 200zł a w trzecim przypadku dostępna jest dla nas opcja 600zł.

Jaki jest dostępny okres spłat oraz jak wnioskować o pożyczkę?

Pożyczka udostępniana jest na okres od 15 do 182 dni. Przy czym w zależności od terminu spłaty, uzależnione są określone raty. Spłaca się je, co 7 dni. Taki harmonogram spłat obowiązuje każdą pożyczkę, którą zaciągamy na okres czasu od 63 dni do 182 dni. Jest to swego rodzaju uwiarygodnienie się przed Kredytodawcą.

Wnioskujemy o pożyczkę

O pożyczkę można ubiegać się drogą elektroniczną czyli za pośrednictwem strony usługodawcy. Wcześniej konieczna jest
jednak rejestracja oraz opłata weryfikacyjna w kwocie 1 zł. Drugi sposób, w jaki możemy ubiegać się o tą pożyczkę, to osobista wizyta w siedzibie firmy w Warszawie. W momencie, kiedy już spłaciliśmy jedną pożyczkę do naszej dyspozycji jest również możliwość ubiegania się o kolejną za pomocą wiadomości SMS.

Przedłużenie okresu spłaty.

Daily Kredyt to również pożyczka, którą możemy przedłużyć w razie problemów z jej terminową spłatą. Każde przedłużenie, wiąże się z dodatkowymi opłatami, które należy uiścić na koncie Kredytodawcy. Jest to świetne wyjście dla każdego, kto znajdzie się w problematycznej sytuacji uniemożliwiającej spłatę w terminie.

Kto może uzyskać pożyczkę w Daily Kredyt?

Pożyczka Daily Kredyt jest udostępniana każdej osobie w wieku między 18 a 75 rokiem życia. Osoba ta powinna posiadać obywatelstwo polskie oraz stały adres zameldowania. Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest również miesięczne udokumentowanie dochodów. Ubiegając się o tą pożyczkę nie możemy znajdować się na liście BIG. Dokumenty, jakie są nam potrzebne to: dowód osobisty oraz dowolny dokument wykazujący nasze dochody.

Forma kontaktu z firmą DailyKredyt

Kontakt z firmą, która obsługuje naszą pożyczkę możliwy jest na kilak różnych sposób. Do naszej dyspozycji jest numer komórkowy do działów: operacyjnego oraz windykacyjnego. Poza tym możemy kontaktować się również drogą elektroniczną. Możemy także osobiście stawić się w siedzibie firmy bądź wysłać tam korespondencję drogą tradycyjną – pocztową. Ponadto firma udostępnia także infolinię oraz możliwość rozmowy za pośrednictwem komunikatora, jakim jest Skype.

Podsumowanie

Jak widać, pożyczka Daily Kredyt to bardzo dogodna forma zdobycia potrzebnych nam dodatkowych środków. Ubiegając się o nie, nie musimy przy tym wskazywać celu, na jaki są nam one niezbędne. Mimo, iż jest ona dość łatwo dostępna powinniśmy dokładnie skalkulować, czy faktycznie jest nas na nią stać. Pamiętajmy też, by nie rezygnować z narzędzia, jakim jest przedłużenie spłaty.

 

Opinie na temat DailyKredyt

Liczymy na wasze opinie na temat pożyczki chwilówki w Daily Kredyt. Pożyczałeś lub pożyczasz pieniądze w Daily Kredyt wyraź swoją opinie na temat funkcjonowania firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *