Finansowo moim okiem znana pożyczka społecznościowa

finansowoFinansowo.pl to jeden z pierwszych serwisów social lendingowych oferujących prywatne pożyczki społecznościowe. Twórcą platformy jest ta sama firma, która stworzyła Fotka.pl. Finansowo.pl pojawiło się nie długo po debiucie Kokos.pl i stało się on ówcześnie jego głównym konkurentem.

Z założenia Finansowo.pl miał być ściśle społecznościowym serwisem, w którym to pożyczek udzielają sobie bliscy znajomi, koledzy czy rodzina. Już po zaledwie 20-stu tygodniach serwis pośredniczył w pożyczkach na sumę jednego miliona złotych (1 000 000 zł)*.Dziesięć tygodni później osiągnięto kolejny milion, dynamika wzrostu mówi sama za siebie*.

Do chwili obecnej Finansowo.pl pośredniczyło w pożyczkach o łącznej wysokości 38 445 400 zł, w dniu dzisiejszym natomiast suma aukcje w toku dotyczą kwoty 73 750 zł (dane z godziny 21).

Finansowo.pl to możliwość otrzymania prywatnej pożyczki już od kwoty 50 zł do 2 000 zł, pożyczkę taką możemy przeznaczyć na dowolnie określony cel. Jeżeli chodzi o okres spłaty to waha się on jużod 7 dni do 12 miesięcy, oprocentowanie zaciąganych pożyczek jużod 1% do 23% (max. 4 x Stopa lombardowa NBP).

Tak jak pozostałe serwisy Kokos.pl i Zakra.pl, Finansowo.pl także pobiera również różnego rodzaju dodatkowe opłaty. Informację o opłatach znajdziemy na stronach serwisu w zakładce Tabela opłat. Nie zmienia to jednak faktu, iż prywatna pożyczka typu social lending jest wciąż tańszą i bardzo atrakcyjną alternatywą dla bankowych pożyczek gotówkowych.

Finansowo.pl znajdziesz na:

www: Finansowo.pl
Facebook: http://www.facebook.com/finansowo

*Dane pochodzą z serwisu http://webhosting.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *