Kaska.pl

Kaska.pl to serwis założony przez spółkę Online Investments & Loans Sp. z o.o. a jego celem jest udzielanie szybkich i nie wysokich pożyczek gotówkowych na krótki okres. Nowością na rynku wprowadzoną przez Kaska.pl jest usługa o nazwie Zapłać za mnie, która umożliwia opłacenie przez serwis twoich rachunków (np. za prąd, gaz itd.) w chwili kiedy nie posiadasz dostępnej gotówki czyli Kaska.pl przeleje pieniądze na wskazany przez użytkownika numer konta.

Inną oferowaną przez serwis usługą jest w pełni zautomatyzowana weryfikacja zdolności finansowych.
Na stronach serwisu czytamy, iż pożyczkę możemy otrzymać dosłownie w kilkanaście minut a aby ją otrzymać należy się zarejestrować w serwisie, wypełnić wniosek i czekać na decyzję. Wymagane weryfikacje aby uzyskać pożyczkę to:

• weryfikacja rachunku bankowego pożyczkobiorcy,
• weryfikacja w bazie InfoMonitor,
• weryfikacja w bazie KRD,
• weryfikacja numeru telefonu komórkowego pożyczkobiorcy.

Ile można pożyczyć i na jaki okres? Użytkownicy Kaska.pl mogą uzyskać pożyczkę już od kwoty 100 zł do aż 2 500 zł (jest to sporo jak na krótkoterminową pożyczkę „od ręki”), za pierwszym razem jest to jednak nie więcej niż 500 zł. Pożyczkę możemy uzyskać na okres od 15 do 45 dni co ciekawe może to być 16, 20, 26 czy 41 dni czyli okres w przedziale od 15 do 45 dni (u konkurencji pożyczka chwilówka dostępna jest na 15 lub 30 dni).

Zanim zdecydujemy się na pożyczkę w serwisie Kaska.pl powinniśmy szczegółowo zapoznać się z regulaminem pożyczek a następnie tabelą opłat, która jest dość rozbudowana. Warto zwrócić uwagę na opłaty wynikające z nieterminowych spłat pożyczek.

Ciekawostką jest fakt, iż projekt Kaska.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, mamy więc do czynienia z wiarygodną firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *