Kasomat

KasomatKasomat to kolejna firma zajmująca się świadczeniem pożyczek pozabankowych na polskim rynku. Powstała ona z myślą o spełnianiu oczekiwań tej grupy odbiorców, którym zależy na szybkim i bezproblemowym otrzymaniu pieniędzy na wybrany przez siebie cel. Dzięki serwisowi Kasomat będzie można natychmiastowo zaspokoić wszystkie swoje potrzeby finansowe. Cała procedura przyznawania pożyczki odbywa się przez Internet w kilku prostych krokach, a pieniądze można mieć na swoim koncie już w przeciągu pół godziny! Kasomat to firma bezpieczna, która pozwala na pozyskanie pieniędzy na przejrzystych zasadach, bez ukrytych kosztów i zgodnie z przepisami prawa. Kasomat swoje usługi kieruje przede wszystkim do młodych osób.

Ile można pożyczyć w Kasomat.pl?

W firmie na początek można pożyczyć maksymalnie 1000 złotych. Stałym klientom, którzy posiadają dobrą wypłacalność, oferowany jest limit do 2000 złotych. Zwiększanie kwoty odbywa się wtedy, gdy klient spłaci poprzednią pożyczkę bez problemów. Pożyczki udzielane są na okres od 1 dni do 30 dni. Po dokonaniu spłacenia poprzedniej, natychmiast można wziąć następną. Oprocentowanie wynosi czterokrotność stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego.

Kto może otrzymać pożyczkę w Kasomacie?

Jeśli chcesz skorzystać pożyczki w firmie Kasomat, musisz spełnić podstawowe wymogi, czyli być osobą fizyczną, która ukończyła 20 lat, ale nie przekroczyła 60 roku życia. Odbiorca musi być zaakceptowana poprzez procedurę weryfikacyjną przez Kasomat, a także musi posiadać pozytywną historię kredytową i nie może mieć negatywnych wpisów w bazach dłużników i Biurach Informacji Gospodarczej. W Kasomacie można otrzymać pożyczkę, gdy ma się inne zobowiązania w bankach lub instytucjach finansowych, ale tylko wtedy, gdy nie posiada się nieterminowych spłat.

 Jak wziąć kredyt w serwisie Kasomat?

Pożyczkę w firmie Kasomat można wziąć szybko i wygodnie online tylko w trzech krokach. Pierwszym z nich jest wybranie okresu i kwoty pożyczki na głównej stronie, następnie wypełnia się odpowiedni formularz aplikacyjny. Podaje się w nim swoje dane osobowe, które później będą weryfikowane w bazach. Po tym otrzymuje się wstępną decyzję o udzieleniu pożyczki, w przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia otrzymuje się dane do dokonania procedury weryfikacyjnej. Polega ona na przelaniu 1 złotego na rachunek bankowy Kasomatu. Gdy także ta czynność odbędzie się pozytywnie, będzie można uruchomić pożyczkę. Otrzyma się także telefon od konsultanta, aby potwierdzić chęć jej wzięcia. Przelew od razu jest zlecany na konto klienta. Wszystko przebiega zatem szybko i sprawnie, jeszcze tego samego dnia można mieć pieniądze u siebie!

Warto wiedzieć na temat Kasomat:

  • Klienci firmy Kasomat mogą korzystać ze specjalnego programu partnerskiego, dzięki któremu mogą zarabiać na polecaniu usług firmy innym osobom.
  • Nie ma możliwości wzięcia dwóch pożyczek jednocześnie. Kolejną można wziąć od razu po spłaceniu pierwszej.
  • Wnioski przyjmowane są codziennie przez całą dobę, pożyczki wypłacane są w godzinach od 8 do 20 w dni powszednie, a także od 10 do 20 w soboty.
  • Pieniądze na koncie można mieć już w ciągu 30 minut, ale zależne jest to od posiadanego konta w banku.
  • Kasomat obsługuje następujące rachunki bankowe – PKO BP, Pekao SA, Inteligo, Multibank, mBank, BRE Bank, BZ WBK oraz Bank Millenium. Mając konto w jednym z tych banków, będzie można szybko dokonać weryfikacji i otrzymać wnioskowaną gotówkę.
  • Pożyczkę można spłacić wcześniej bez dodatkowych kosztów.
  • Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 30 dni, czego dokonuje się poprzez panel użytkownika online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *