Kokos.pl – krótki wpis o najpopularniejszej platformie social lending

kokos.plKokos.pl jest prekursorem idei prywatnych pożyczek społecznościowych w Polsce. W lutym bieżącego roku skończył już 10 lata i na dzień dzisiejszy jest najpopularniejszym i największym serwisem oferującym pożyczki przez Internet od osób prywatnych.

Aby móc korzystać z Kokos.pl należy mieć ukończone 18 lat. Dodatkowo w związku z faktem, iż Kokos.pl mocno dba o bezpieczeństwo inwestycji osób będących pożyczkodawcami każdy nowy użytkownik ubiegający się o pożyczkę podlega sprawdzeniu poprzez weryfikację konta bankowego, telefonu a także dokonywana jest rewizja wiarygodność pożyczkobiorcy poprzez InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A. w jego Ewidencji Dłużników, BIK , Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. Aa także Europejski Rejestr Informacji Finansowej BIG S.A.

Jednocześnie Kokos.pl umożliwia także dobrowolne weryfikacje, które mają na celu zwiększenia wiarygodności pożyczkobiorcy w oczach inwestorów czyli pożyczkodawców.

Aktualnie minimalna wysokość pożyczki jaką możemy zaciągnąć to 500 zł a maksymalna możliwa to aż 25  000 zł. Okres kredytowania znajduje się w przedziale od 2 do 36 miesięcy. Oprocentowanie pożyczek już od 1%.

Kokos.pl znajdziesz na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *