Pożycz.pl okiem Patryka Kuszeby

pozycz.plPozycz.pl jest kolejnym i najmłodszym serwisem oferujący prywatne pożyczki gotówkowe. Serwis ruszył z kampanią reklamową 20 stycznia 2011 i tym samym dołączył do grona największych w Polsce (Kokos.pl, Finansowo.pl,Zakra.pl).

Projekt Pozycz.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Serwisy social lendingowe pośredniczące w Polsce w prywatnych pożyczkach społecznościowych nie mają łatwego „chleba”. Po spektakularnym upadku Monetto.pl wiele osób początkowo straciło zaufanie do tego typu pożyczek.

Ostatnie miesiące ukazują nam jednak pewną stabilizację na rynku prywatnych pożyczek społecznościowych. Trzech największych graczy tj. Kokos.pl, Finansowo.pl i Zakra.pl na dobre zadomowiły się w polskim Internecie i z sukcesem pośredniczą w setkach nowych pożyczek. W związku z powyższym Pozycz.pl nie będzie miało łatwej drogi do sukcesu, konkurencja jest naprawdę silna.

Nie oznacza to jednak, że serwis jest bez szans, według mojej opinii jeżeli rzeczywiście twórcy Pozycz.pl postawią nacisk na swoje cele (wymienione poniżej), będą w stanie skutecznie konkurować i może nawet zdobywać na różnych polach przewagę konkurencyjną.

Cele

  • utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta
  • stworzenie najlepiej rozpoznawalnej marki pożyczek w sieci
  • stały rozwój technologii prowadzący do ograniczenia czasu i kosztów transakcji z tytułu obsługi pożyczek
  • kontynuacja strategii „Użytkownik jako współtwórca serwisu”
  • stałe rozszerzanie wachlarza usług

Pożycz.pl to pożyczki gotówkowe już od 500 zł, maksymalna kwota pożyczki to 15 000 zł, okres kredytowania od dwóch do 36 miesięcy. Oprocentowanie, podobnie jak w pozostałych serwisach social lendingowych waha się od 1% do 23% (max. 4 x Stopa lombardowa NBP).

Poniżej prezentuje krótki film instruktażowy pokazujący jak zarejestrować się w serwisie Pozycz.pl. Film pochodzi z kanału użytkownika Pozyczpl na Youtube.

Pozycz.pl znajdziesz na:

www: http://pozycz.pl
Facebook: http://www.facebook.com/pozycz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *