Pożyczki bez BIK w Profi Credit

Profi CreditUdzielająca pożyczek bez BIK firma „Profi Credit” pojawiła się na polskim rynku w roku 2004. Mylą się jednak osoby przeświadczone o tym, że relatywnie krótka historia tej pozabankowej instytucji finansowej powinna sugerować jej potencjalnym klientom, że nie jest to podmiot godny zaufania. Kolejne lata firmowej działalności potwierdziły, że Profi Credit to podmiot podchodzący indywidualnie do każdego klienta, charakteryzujący się przejrzystymi zasadami funkcjonowania, a przede wszystkim – znany z szybkości, z jaką rozpatruje kolejne wnioski o wsparcie finansowe.

Osoby zainteresowane możliwością otrzymania pożyczki bez BIK w Profi Credit nie muszą nawet wychodzić z domu, aby starać się o wsparcie finansowe. Wniosek o jego przyznanie można złożyć za pośrednictwem Internetu dzięki prostemu formularzowi, którego wypełnienie zajmuje kilkanaście minut, na stronie parabanku znajdują się przy tym również wszystkie formularze, które powinno się załączyć licząc na pożyczkę. Okazuje się przy tym, że łatwość składania wniosku nie jest wcale jedynym argumentem przemawiającym za tym, aby skorzystać z oferty przygotowanej przez Profi Credit.

Nie mniej istotne wydaje się to, że instrumenty finansowe przygotowane z myślą o potencjalnych klientach nie charakteryzują się wcale ograniczoną dostępnością. O pożyczkę bez BIK może ubiegać się każdy, kto uzyskał już pełnoletność, a nie ukończył jeszcze siedemdziesiątego piątego roku życia. Wsparcie może wynosić zarówno 500, jak i 10 tysięcy złotych, a jedynym warunkiem, jaki musi spełnić potencjalny pożyczkobiorca jest posiadanie stałego źródła dochodu czerpanego czy to z tytułu zatrudnienia, czy to z tytułu emerytury albo renty. Sama pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel, a więc również na spłatę wcześniejszych zobowiązań, a jej regulacja odbywa się w miesięcznych ratach, które można spłacać nawet przez cztery lata. Klient wydaje stałe zlecenie zapłaty, miesięczne raty odciągane są więc z jego konta bankowego systematycznie, a on sam nie musi obawiać się o to, że zapomni o zbliżającym się terminie, w którym konieczne jest dokonanie przelewu.

Firma Profi Credit reklamuje się jako instytucja wyciągająca pomocną dłoń do osób zadłużonych wówczas, gdy inne podmioty zawodzą. Doświadczenia osób ubiegających się o wsparcie finansowe z jej strony potwierdzają, że rzeczywiście tak jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *