SOHOCredit

Soho CreditW obecnych czasach, kiedy zazwyczaj nasze zarobki nie pokrywają się z wysokością koniecznych wydatków, coraz modniejszą opcją czy też usługą staje się tak zwana pożyczka chwilówka. Jedną z nich jest SohoCredit.

Ile możemy pożyczyć w  SohoCredit i na jaki okres?

Jest to pożyczka on-line czyli udzielana bez konieczności wychodzenia z domu. Maksymalna kwota, jaką można otrzymać jednorazowo przy pierwszym kontakcie to 500 zł. Jeśli spłacimy już naszą pożyczkę, możemy ubiegać się o kolejną. Wówczas otrzymujemy możliwość ubiegania się o kwotę 3000 zł.

Termin spłaty pożyczki w SohoCredit

Wnioskowane kwoty w SohoCredit są udzielane na okres od 7 do 30 dni. Przy czym to my sami, decydujemy o tym, na jak długo chcemy zaciągnąć pożyczkę (może to być również 10 dni, 13 dni czy 23 dni). Aby uniknąć problemów, pamiętajmy by dokładnie przemyśleć to, na jaką kwotę możemy sobie pozwolić.

Jak wnioskować o pożyczkę?

Wnioskowane środki można uzyskać dwiema drogami: on-line poprzez stronę www SohoCredit oraz poprzez kontakt telefoniczny – SMS. Bez względu jednak na to, w jaki sposób będziemy starali się pozyskać potrzebne nam środki pieniężne, potrzebna jest wcześniej rejestracja oraz uiszczenie opłaty weryfikacyjnej w kwocie 1 zł na podane przez Kredytodawcę konto. Pozwoli to nam, uwiarygodnić się w oczach usługodawcy.

Przedłużenie spłaty – co to takiego?

SohoCredit w dbałości o wygodę swojego klienta oraz jego zaufanie, umożliwia nam przedłużanie okresu spłaty. Łącznie może to być 30 dni. Należy przy tym jednak pamiętać, że każde takie przedłużenie łączy się z dodatkowymi środkami. Mimo to, może nam pomóc w spłacie zadłużenia, jeśli napotkamy w czasie trwania umowy, pewne trudności przy jej zwrocie.


Kto może stać się klientem SohoCredit?

Osoba, która chciałby ubiegać się o tego typu pomoc finansową w SohoCredit, musi być spełnić kilka warunków. Przede wszystkim nie może widnieć w spisie KRD ani BIK. Jeśli nasza sytuacja finansowa wygląda właśnie tak, to niestety SohoCredit nie jest dla nas osiągalny. Po drugie musi być to osoba pełnoletnia w wieku między 21 a 65 lat. Ubiegający się o pożyczkę, powinien posiadać też zatrudnienie i być w stałej łączności telefonicznej z pożyczkodawcą. Aby lepiej zapoznać się z warunkami udzielenia pożyczki, należy dokładnie przeczytać Regulamin Pożyczki świadczonej drogą elektroniczną. Widnieje on w pełnej wersji na stronie SohoCredit. Dodatkowo niektóre informacje możemy uzyskać „na skróty”, przeglądając zakładkę Pytania.

Formy kontaktu SohoCredit

Kontakt z usługodawcą tj. z SohoCredit możliwy jest przez 24 godziny bez względu na dzień tygodnia. Do naszej dyspozycji jest zarówno: formularz zgłoszeniowy; telefon stacjonarny; telefon komórkowy. Możemy też kontaktować się z osobami obsługującymi nasz kredyt poprzez e-mail, względnie pocztą tradycyjną, kierując wniosek czy zapytanie na widniejący na stronie adres stacjonarny firmy.

Słowem podsumowania

Podsumowując należy dodać, że SohoCredit to wygodna forma zaciągania pożyczki. Nie musimy wychodzić z domu. Nie musimy również czekać na kuriera z umową, która dopiero upoważni nas do otrzymania pożyczki. Poza tym, w trosce o dobro klienta, usługodawca daje nam możliwość dowolnego wyboru konta do wpłaty środków. Dzięki temu, pieniądze mogą być u nas w ciągu paru chwil. Podobnie jest w przypadku, gdy chcemy zwrócić lub przedłużyć pożyczkę. Oprocentowanie pożyczki nie jest zbyt wysokie. Przy najniższej kwocie czyli 250 zł z rozłożeniem płatności na 30 dni, nasz dług wobec SohoCredit wyniesie zaledwie 290 zł. Można, zatem śmiało stwierdzić, iż nie jest to zbyt zabójcza dla naszego portfela suma.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *