Vivus pożyczka do 4000 złotych

Vivus to firma pożyczkowa, która zajmuje się udzielaniem szybkich chwilówek na dowolny cel. To międzynarodowe przedsiębiorstwo należące do 4finance Group i specjalizujące się w udzielaniu pożyczek także w innych krajach Europy.

Z Vivus można mieć pieniądze na koncie już w kilkanaście minut i to z atrakcyjnym oprocentowaniem. Jeżeli potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki, w takim przypadku Vivus jest bardzo dobrą opcją. Dużym atutem Vivus jest pierwsza pożyczka całkowicie za darmo – oddaje się tyle, ile się pożyczyło, pożyczyć można maksymalnie 1200 złotych na początek – to obecnie najwyższa suma w polskich firmach pożyczkowych online.

Jak pożyczyć pieniądze w Vivus?

Otrzymanie pożyczki w Vivus jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie internetowej wraz ze wskazaniem wymaganej przez siebie kwoty i terminu pożyczki. Pierwsza pożyczka może być udzielona minimalnie na 100 złotych i maksymalnie na 1200 złotych na okres dowolnie wskazanych przez siebie dni od 1 do 30. Jeżeli pożyczka zostanie spłacona terminowo i pożyczkobiorca nie naruszy żadnych zapisów umowy, wówczas następnym razem może pożyczyć już 1800 złotych, a za trzecim razem 4000 złotych. Kwota powiększana jest po 7 dniach od spłacenia poprzedniej pożyczki. Dodatkowo do istniejącej już pożyczki można dodać kolejną kwotę, termin spłaty pożyczki pozostaje wtedy bez zmian. W Vivus nie jest konieczne poręczenie lub zastaw.

Pieniądze w Vivus można mieć na swoim koncie bankowym już w 15 minut. Dotyczy to pożyczkobiorców posiadających konta w bankach: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Bank Pocztowy, Getin Bank, ING Bank, Kredyt Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski.

Weryfikacja i warunki pożyczki Vivus

Procedura weryfikacyjna odbywa się poprzez rejestrację, a także przelanie 1 grosza ze swojego konta bankowego na konto Vivus – przelewy wewnątrzbankowe przyspieszają procedurę. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczka jest od razu przelewana na konto. Po otrzymaniu pierwszej pożyczki Vivus przesyła na podany adres pocztą dwa egzemplarze umowy z kopertą zwrotną. Należy podpisać obie umowy i jeden egzemplarz odesłać do Vivus.

Warunki otrzymania pożyczki w Vivus:

 • obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej i dowód osobisty
 • wiek od 20 do 75 lat
 • aktywny profil klienta na stronie Vivus
 • brak wpisów do rejestru dłużników w zakresie naruszania obowiązków terminowego regulowania należności
 • telefon komórkowy
 • konto w polskim banku

Pożyczkę spłaca się poprzez przelew bankowy na wskazane konto jako wpłata jednorazowa. Istnieje także możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki, na przykład wtedy, gdy nie dysponuje się odpowiednią kwotą pieniężną. Wówczas należy opłacić przedłużenie okresu spłaty. Opłata zależna jest od kwoty pożyczki. W przypadku opóźnienia spłaty pożyczki naliczona zostanie opłata karna. Pożyczkobiorca może posiadać jednocześnie jedną aktywną pożyczkę w Vivus, ale jednocześnie można uzyskać ją wraz z pożyczkami w innych firmach pożyczkowych i bankach.

 

Korzyści pożyczek w Vivus:

 • pożyczka już w 15 minut na kwotę maksymalnie do 2 500 złotych
 • pierwsza pożyczka do 1200 złotych całkowicie za darmo – RRSO 0%
 • komfort ubiegania się o pożyczkę przez internet
 • jasne zasady i szczegółowo opisane koszty
 • możliwość pożyczania pieniędzy przez telefon
 • pożyczasz od zaufanej firmy działającej na rynku międzynarodowym
 • istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty zadłużenia
 • z Vivus można zarabiać, zapraszając znajomych do zaciągania pożyczek. Wystarczy nakłonić ich do skorzystania z oferty Vivus, a za każdego znajomego, który weźmie pożyczkę, można otrzymać 30 złotych

Odwiedź stronę www Vivus i złóż wniosek jeszcze dziś.

Sprawdź równieć profil Vivus na facebooku: www.facebook.com/Vivuspl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *